30 sie 2012

Tutitu

Dwulatki są ogromnie ciekawskie. No i po co się dziwić? Przecież poznają świat :) Mój Maksiu uwielbia szperać w szufladach, wyciąga wszystko, ogląda, bawi się i układa po swojemu... Rozkoszuje się też rozkładaniem zabawek na części pierwsze. Lubi patrzeć z czego są zrobione i jak zostały złożone.Maksym bardzo lubi oglądać krótkie filmiki o powstawaniu zabawek :)

TuTiTu Blue sky Throw Pillow
                                           

Mój synek uczy się przy tych filmach literek alfabetu. Wymawia je po polsku i po angielsku. Uczy się też prostych słówek po angielsku i po polsku.

A co Wy o sądzicie o tych filmach?         

5 komentarzy:

 1. Jeżeli bajka-to najlepiej, taka ucząca. Jednak w wieku Maksia lepiej naukę traktować jako "pozytywny skutek uboczny". Dzieci są bardzo pojęte:)Moja córa ma 5,5 i też jest strasznie ciekawska. "A czemu, a dlaczego, a po co, a co to znaczy?" pytań nie ma końca-najgorzej, że często wtrąca się do naszych rozmów i udziela nam "bardzo poważnych i dorosłych rad" ^_^

  OdpowiedzUsuń
 2. skąd ja to znam :) mój też uwielbia grzebać w szafach i robić "swoje" porządki :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę, że dzieci maja podobne ulubione filmiki-bajeczki. Bo mój synuś również przepada za Tutitu, chyba już widzieliśmy wszystkie możliwe, a ciągle mógłby na nie patrzeć i cieszyć się, jak powstają różne sprzęty, zwierzęta (np. krokodyl), itp. A przy tym słówka po angielsku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. u nas króluje Tutitu, Pan Kleks i ostatnio Marta mowi :)

   Usuń

Dziękuję za odwiedziny. Zapraszam ponownie.
Jak już tu jesteś – zostaw po sobie ślad ;)

Podobne

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...