18 cze 2012

POMÓŻMY?

  Zwracamy się do wszystkich Państwa z prośbą o pomoc dla małego Pawełka Jędrzejczaka.Nie bądźmy zimni i obojętni gdyż życie było i będzie jedną wielką niewiadomą - nigdy nie wiadomo co może przytrafić się nam samym !

 


Pawełek choruje od 6 miesiąca życia, tzn. wówczas wykryto u niego chorobę, ale przesłanki o tym, że coś się dzieje były od samego początku. Dziecko było płaczliwe, miało ciągle wzdęty brzuszek i prawie nie sypiało...

Lekarze twierdzili, że to kolki i wszystko po jakimś czasie samo minie….
Chorobę wykryto przypadkiem podczas badania USG, kiedy to Pawełek trafił do szpitala z ostrym zapaleniem oskrzeli gdzie spędził kilka zimowych miesięcy.
Następnie wszystko potoczyło się błyskawicznie, został przewieziony do Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu  i to jest w chwili obecnej jego docelowy szpital gdzie jest leczony.
Pawełek jest już po 9 cyklach chemioterapii. Pod koniec lutego 2012 roku  przeszedł autologiczny przeszczep szpiku i megachemioterapię, teraz wszyscy czekamy na działanie tego zabiegu, ponieważ czas jego działania jest bardzo długi.
Pawełek ma neuroblastomę IV stadium z 27% amplifikacji N-myc. Rodzice cały czas walczą z przerzutami, zwłaszcza z tymi do wątroby i do kości czaszki. Mają oni jednak wielka ufność i nadzieję, że wykonana megachemia je skutecznie zwalczy.
Obecnie dziecko jest po radioterapii i rozpoczęło terapie lekiem Roacutan.
Nadal jednak są potrzebne pieniądze na bardzo drogie leki i rehabilitacje, koszty jakie wiążą się z częstymi podróżami i pobytem z chorym dzieckiem w szpitalu.
U Pawełka na utrzymanie całej rodziny pracuje tylko ojciec.Więcej informacji znajdziecie TU.   Są też liczne wątpliwości związane z tą sprawą, np. fakt iż w ogłoszeniu podany jest numer konta nieznanej firmy, a nie, jak powinno być, fundacji, organizacji, czy stowarzyszenia uprawnionego do zbiórki pieniędzy dla chorych...

Znalazłam też taką informację:

"Dostałem dzisiaj emaila z prośbą o wsparcie finansowe dla Pawełka Jędrzejczaka. Dziwne jest to, że email został wysłany na adres biuro@ a ja biura nie prowadzę - mój adres został kupiony od spamerów. Z logów serwera pocztowego widzę, że takie emaile są wysyłane MASOWO. Emaile są rozsyłane aż z
dwóchwielu serwerów w Netarcie. Istnieją jeszcze co najmniej 2 domeny: dlapawelka.eu, dlapawelka.com.pl .

Podana w emailu domena dlapawelka.info.pl jest utrzymywana na serwerach home, ale odpowiada kodem 403 Forbidden, domeny zarejestrowane są przez spółkę z Warszawy zajmującą się transportem - obecnie w likwidacji (?), email wysłał gość z Leszna a dziecko niby ma być w Poznaniu.

Skąd ja mam wiedzieć, czy Paweł Jędrzejczak istnieje i ten email nie jest wyłudzeniem pieniędzy?
I skąd ja mam wiedzieć, że pieniądze pójdą na leczenie a nie na kupno nowych usług spamerskich?"
Pochodzi ona ze strony http://www.lemat.priv.pl/

Decyzję pozostawiam, więc Waszemu sumieniu...
 

6 komentarzy:

 1. To było oszustwo. Dziś dostałam wezwanie na policję w tej sprawie.

  OdpowiedzUsuń
 2. ja juz tez jestem po zaznaniach na policji

  OdpowiedzUsuń
 3. to oszustwo !!!!!!! ja juz jestem po zaznaniach

  OdpowiedzUsuń
 4. a ja dzisiaj dostałam z policji zawiadomienie w tej sprawie .POMOC - jestem po 40-tce i taka naiwna ,

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja własnie też dostałam co za ludzie ......................................

  OdpowiedzUsuń
 6. Mnie dzisiaj odwiedził policjant i wręczył wezwanie k....

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny. Zapraszam ponownie.
Jak już tu jesteś – zostaw po sobie ślad ;)

Podobne

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...