14 lut 2013

Rozstrzygnięcie konkursu na nazwę fundacji dla dzieci z autyzmem

Przede wszystkim dziękuję Wam za tak duże zaangażowanie. Nie było to zwykłe blogowe candy, tylko konkurs przeprowadzony w konkretnym celu. O Mateuszu, Joli i fundacji pisałam TUTAJ(klik). Dziękuję, że tak bezinteresownie chcecie pomóc...

http://www.tygodnikradomski.pl/zarzadzanie/uploads/artykuly/d_autyzm11.jpg
Źródło 
 Jola wybrała już zwycięzcę, a więc do rzeczy...

Było na prawdę sporo świetnych propozycji. Pod postem o konkursie Jola również zamieszczała komentarze z opcjami, nad którymi się zastanawiała. Nie były to 2, czy 3 propozycje. Było ich na prawdę sporo. Suma sumarum Pani Prezes wybrała tę jedną jedyną....

Zwyciężył: "Papierowy Księżyc". Jest to nazwa, którą zgłosiła Anna Prus-Hassan. Ze zwyciężczynią skontaktujemy się mailowo. Gratulujemy i dziękujemy Wam wszystkim za tak liczny udział.

Jeśli jeszcze w jakikolwiek sposób możecie nam pomóc, coś podpowiedzieć, polecić kontakt do jakiejś osoby, a może przesłać jakieś istotne informacje dotyczące procedury założenia fundacji, prosimy kontaktować się z Jolą Kuś przez jej profil na Facebook'u o TUTAJ(klik).


PODPIS

10 komentarzy:

 1. gratuiluję zwycięzcom i super że w takim szczytnym celu;) to candy i cały konkurs chyba mnie ominął ale i tak jestem pod wrażeniem że ktoś tak działa;)

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo ładna nazwa, gratuluje zwyciężczyni :)

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo oryginalna nazwa, zapada w pamięć!
  Gratulacje!

  OdpowiedzUsuń
 4. świetna nazwa, gratuluję

  OdpowiedzUsuń
 5. Odpowiednia nazwa, gratuluję wygranej. A Tobie za fajny pomysł i chęć pomocy innym!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo dziękuję, dzisiaj rano otrzymałam wiadomość i jestem przeszczęśliwa, że już na początku mogę podarować fundacji i jej podopiecznym wstęp do nowego świata, pod nową nazwą i mam nadzieję wraz z Papierowym Księżycem - znajdą się same szczęśliwe gwiazdy!!! Powodzenia!!! PS. Co do procedury formalności zw. z fundacją napisałam do p. Jarosława Klika - założyciela Sopot Art Fundacji - https://www.facebook.com/jarek.klik, z którym też proszę się kontaktować i powołać na mnie :) Pozdrawiam Wszystkih!!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny. Zapraszam ponownie.
Jak już tu jesteś – zostaw po sobie ślad ;)

Podobne

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...