17 kwi 2013

Galeria Usług

W moich poszukiwaniach pracy tym razem natrafiłam na Galerię Usług.


 

 A cóż to takiego? "(...) to połączenie najbardziej dochodowych obecnych na rynku modeli biznesowych w jeden innowacyjny model HYBRYDOWY. Połączyliśmy: biznes klasyczny, programy partnerskie, zakupy grupowe, oraz marketing wielopoziomowy, czyli te dobrze nam znane, sprawdzone formy działania w jeden spójny system. Dzięki temu, każdego dnia możemy zwiększać nasz udział w rynku towarów i usług codziennego użytku, kompleksowo obsługiwać klientów oraz wspólnie z naszymi Przedstawicielami czerpać zyski na okrągło. Galeria Usług jest jedynym tego rodzaju przedsięwzięciem w Polsce. Może wziąć w nim udział każdy, kogo celem jest podwyższenie standardu swojego życia i życia swoich najbliższych". Źródło


Wszystko ładnie, pięknie, ale żeby zacząć działać i zarabiać, najpierw trzeba zainwestować 300zł, a na to mnie nie stać :/ A co Wy o tym myślicie?

PODPIS

26 komentarzy:

 1. takie naciaganie ludzi na ponoszenie "dodatkowych" kosztów...

  OdpowiedzUsuń
 2. Do mnie też to nie przemawia. Od takich rzeczy moim zdaniem lepiej trzymać się z daleka ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak powyżej...i do mnie to nie przemawia! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przede wszystkim te koszty na początek - na takie rzeczy trzeba uważać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Uuu.. Dość wysoka ta kwota początkowa. :/

  OdpowiedzUsuń
 6. ja mam duży dystans do takich "niesamowitych ofert", bo już zostałam niestety oszukana, teraz dużo mądrzej do takich rzeczy podchodzę i kiedy tylko coś wydaje mi się "dziwne" trzymam się z daleka.

  OdpowiedzUsuń
 7. o mamo czego ludzie nie wymyślą!

  OdpowiedzUsuń
 8. No właśnie... Gdyby nie cena może bym zaufała ale tak to nie bardzo....
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja myślę, że to naciągacze...
  Zostałaś nominowana do Liebster Award, po szczegóły zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 10. po 15 maja będzie możliwość współpracy z GU na zasadzie PROSUMENTA. Daje to spore możliwości, a przede wszystkim pozwoli na przetestowanie jak firma działa wszystkim którzy nie chcą inwestować 300 zł. Opłata dla PROSUMENTA to tylko 25 zł.

  OdpowiedzUsuń
 11. Jest na rynku mnóstwo programów rabatowych, a wszelkie prowizje w takich wynalazkach takich jak GU tylko zawyżają cenę dla klienta końcowego, gdyż ktoś musi za to zapłacić. Zwykły drenaż kieszeni potencjalnych przedstawicieli...

  OdpowiedzUsuń
 12. Drogie Panie :)
  Widzę tutaj wiele odpowiedzi na które mam szczerze mówiąc alergię :)
  "Mądrze(j) podchodzę", oznacza tylko i wyłącznie oporniej :) Bo są firmy, które są ok i są firmy nie ok. Z tą akurat sam współpracuję więc uważam, że jest ok. Chodź to moje subiektywne zdanie. Galeria Usług jest biznesem a do biznesu trzeba podchodzić na poważnie. Jeżeli któraś z Pań ma opory to tym lepiej dla nas :) Też nam się nie chce bawić z "naciąganiem" Was bo szkoda na to czasu :) Prawda jest również taka, że w firmach w których nie ma inwestycji na start, większość wejdzie i po prostu trwa. Zysk bierze się z obrotu a nie trwania. A jak zainwestujesz, to podziałasz żeby i obrót był :)

  Nie chcę tutaj nikogo obrażać, ani wytykać palcami, ale bardzo proszę o rozważniejsze szufladkowanie firm jak ta :) Biznes już się na tyle ucywilizował, że po prostu nie opłaca się być nieuczciwym. Ja osobiście celuję w ludzi, którzy nie mają oporu z założenia "bo tak". Biznes jest dla wszystkich ale nie dla każdego :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Witam Was
  Mam na imię Aga.
  Kilka dni temu dostałam zaproszenie aby dołączyć do grona przedstawicieli Galerii Usług.
  Nadmienię, że od jakiegoś czasu szukam dodatkowego źródła dochodu.
  Propozycja rzec można spadła mi z nieba.
  Przyznam, że trochę poczytałam na temat projektu GU. Wygląd to chyba: tak ja to odebrałam, nieźle.
  Dziś trafiłam na ten blog i muszę przyznać, że dopiero tutaj przeczytałam pierwsze nie przychylne opinie. Trochę mnie to zastanowiło. Dlaczego? Wpisy są bardzo ogólnikowe i nie za bardzo wiem co w Was wzbudza taki niepokój. Czy mogę liczyć na rozwinięcie tematu, bo może czegoś nie wiem a dobrze by było decyzje szczególnie finansowe podejmować świadomie i z pełną wiedzą o ryzyku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam
   mam na imię Magda. Już ci tłumaczę dlaczego: to jeden wielki burdel. Tez dostałam zaproszenie od czlowieka który tytułował sie jako jeden z prezesów. Ma na imię Piotr Pacyga. Twierdził, że pod jego opieką zrobię tam karierę. Przymilał się, nagabywał mnie składał jednoznaczne propozycje czesto wyjeżdzał w Polske na spotkania i zapraszał do wyjazdów ze sobą.Obleśny...z tego jak się pózniej dowiedziałam ma żonę w Oświecimiu i dzieci. Jego wspólnik nie wiem jak ma na imię taki wysoki chyba ma jakieś problemy z prawem. Z tego co wiem ma kłopoty finansowe. Nie wiem czy gdzieś nie nakradł żeby założyć tą firmę. Co mozna sądzić o firmie która tworzą tacy ludzie?? Nie polecam ryzyka..

   Usuń
 14. Stanowczo odradzam współpracę. Mam ukończone studia wyższe z zakresu mediów i marketingu. Moja dziewczyna z marketingu i reklamy. Oboje prowadzimy działalność, na różnych płaszczyznach. Wczoraj zostaliśmy zaproszeni na spotkanie z naszym "znajomym". Miała to być luźna rozmowa o możliwości zwiększenia promocji firmy. Co się okazało..? Grupka osób siedząca w kółku, w środku trener-motywator. Po jego lewej kobieta wspierająca, po prawej dziewczyna prawdopodobnie współpracująca z nimi, zadająca pytania i uspokajająca niepokoje zgromadzonych. Rzut oka na towarzystwo i miałem ochotę wyjść. Nie przypadkowo ktoś wcześniej użył określenia SEKTA. Tak mniej więcej wyglądają szkolenia w firmach wykorzystujących marketing sieciowy (polecenia znajomych) i piramidy finansowe jako sposób na ciągły dochód pasywny. Dokładnie na czymś takim jest oparta firma o którą pytacie. I jakkolwiek to nazywać - zasada działania jest podobna. Posłuchałem z uwagą co trener miał do zaprezentowania, mówił dokładnie to samo co na szkoleniach Avon, i co można wyczytać z podręczników dla akwizytorów. Samo spotkanie schematyczne: przywitanie, od razu przejście na Ty, przedstawienie czym się kto zajmuje, wzbudzenie obaw zdrowotnych i lęku przed przyszłością. Następnie obietnica sporych zarobków poprzez dochód pasywny, szukania chętnych wśród znajomych i budowania piramidy. W teorii wszystko fajne, ale firma działa raptem od kilku miesięcy. Miałem kilka takich szkoleń, wszystkie podobne i oparte na podobnych zasadach. Wszystkie były "świetnymi biznesami". Na pewno takie spotkania i gadanie jest dla: młodych (czytaj naiwnych i niedoświadczonych), zdecydowanych (czytaj zdesperowanych) i chcących zarabiać. Nie dla tych którzy już pierwszej młodości nie są, kilka firm i życia liznęli. Moja opinia jest taka: nie mówię że to zła firma, wolę jednak ufać klasycznym modelom biznesowym. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 15. Galeria Usług to przedsięwzięcie, które powstało w 2012 roku. Poza tym się zgadzam, że spotkania w tej firmie wyglądają dziwnie :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Byłem w tym, bardzo ciężko było zacząć standardowemu kowalskiemu straciłem 300 zł nie licząc czasu i dojazdów po czym moje konto zostało usunięte a miało być permamentne.

  Banda oszustów

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny. Zapraszam ponownie.
Jak już tu jesteś – zostaw po sobie ślad ;)

Podobne

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...